piątek, 26 sierpnia 2011

Wakacja, wakacje i ... po wakacjach.

Tegoroczne wakacje były pod znakiem deszczu. Beznadziejna pogoda pokrzyżowała wakacyjne plany nie tylko mi, ale wszystkim tym, którzy zapragnęli spędzić lipiec i sierpień w Polsce. Chciałam odpocząć przez tydzień nad naszym pięknym morzem. Deszcz i zimno zmieniły plany wylegiwania się na plaży w  zwiedzanie okolicznych miejscowości. W ten sposób, chcąc nie chcąc, zobaczyłam kilka na prawdę fajnych atrakcji ziemi kaszubskiej.
Na pierwszy rzut poszło Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach: http://www.muzeumkluki.pl/muzeum_wsi_slowinskiej.html
Poniżej wklejam kilka zdjęć z tegoż muzeum. Wszelkie postaci na zdjęciach są przypadkowe.
6 komentarzy:

kajka pisze...

No i piękne spędzony czas! Uwielbiam zwiedzać takie miejsca!

lejdik pisze...

Przepiękne widoczki, ale bardzo fajnie sfotografowałaś Kaszebskie Note..kiedyś bardzo lubiłam śpiewać tą piosenkę, ale później zapomniałam słów...Ponieważ jako rodowita małopolanka nie mam zielonego pojęcia o gwarze kaszubskiej, to tym bardziej mi się ona podoba...I serdeczne dzięki dla Ciebie, za tą fotkę, znowu sobie mogę pośpiewać:D:D
Serdecznie pozdrawiam:) Fajnie, że jesteś znowu!

iram68 pisze...

Wspaniała wycieczka,ciekawie pokazane Muzeum Wsi Kaszubskiej.Nawet w zimne ideszczowe lato może być ciekawie.Pozdrawiam cieplutko;)

Marta pisze...

niestety, nigdy nie ma się pewności, że pogoda lub jakikolwiek wypadek nie pokrzyżuje wakacyjnych planów, dlatego dobrze jest mieć plan B :) znam to muzeum, a Kaszuby mają tyle do zaoferowania, że nawet pogoda nie jest w stanie zepsuć wakacji w tych stronach :))

Magda pisze...

Oj byłam, byłam :) Warto sobie pokluczyć po Klukach. Świetne miejsce!

Kasia pisze...

Ja też tam byłam w tym roku. Ale pogoda nawet mi się udała, czerwiec był całkiem ładny nad morzem