czwartek, 7 kwietnia 2011

Jak ustawić dane w poście ? Help !

Nie, nie chodzi mi o post przed Wielkanocą ;-)

Bardzo często odwiedzam Wasze blogi i podziwiam pokazywane tam zdjęcia. Listę najczęściej odwiedzanych blogów mam umieszczoną tutaj (patrz w prawo ) na prawej szpalcie. W linkach, obok tytułów Waszych najnowszych postów wkleja się też zdjęcie z danego posta.
Zauważyłam, że w Waszych blogach link do moich najnowszych wpisów pokazuje się jednak bez zdjęcia. Bardzo mnie to zaintrygowało. Jak trzeba ustawić post (gdzie tego ustawienia szukać i co tam wpisać ?), żeby u innych osób na blogach linki do moich najnowszych wpisów były także ze zdjęciem ?

--------------------------------------------------------------

Edit 1:
poniższy obazek wklejam testowo, nie ma ono nic do tematyki posta ;-)
Edit 2:
Sprawdzam, czy działa wklejanie zdjęć z innych źródeł niż bloggerowe. I okazuje się, że "tu jest pies pogrzebany" ! Dzięki Wam już wiem o co tu chodzi ! Dziękuję !

6 komentarzy:

Edi pisze...

Może zobacz w ustawieniach...nie wiem.

annamaria323 pisze...

Witaj! Czasami nie wyświetla fotek z serwera zewnętrznego (nie-bloggerowego).

ABily pisze...

To chyba zalezy od ustawień osoby, ktora dodala Cie na swój pasek boczny a nie od Ciebie.W "Skonfiguruj listę blogów" nalezy zaznaczyć ptaszkiem pokaż"Miniatura najnowszej pozycji
".Jeśli ktoś tego nie zrobi wyświetla się nazwa bloga i np tytul posta bez awatara. Tak przynajmniej mi się wydaje:)Może ktoś zna inne wyjaśnienie.

zetka pisze...

Spróbuj tu:
Ustawienia ---> komentarze
pozdrawiam

Konwaliowe Pole Decoupage Blog pisze...

Annamaria323, dziękuję za trafną podpowiedź i rozwiązanie tajemnicy !!! Masz rację. Jak wkleja się zdjęcie z innych źródeł niż bloggerowe, to ono się po prostu nie dołącza jako link. Zrobiłam test na zdjęciu z bloggerowego źródła i zdjęcie pokazuje się w linkach.
Już wiem o co chodzi. :-))))
Dziewczyny, jesteście niezastąpione.

Agnieszka Arnold pisze...

Ja zauważyłam, że mi się zdjęcia nie wyświetlają jak ktoś ma bloga na bloxie.